IXSH30N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXSH30N60C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 55A 200W TO247AD
Duomenų lapai: IXSH30N60C.pdf
  • Pranešimas
IXSH30N60C specifikacijos
Dalies numeris IXSH30N60C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 55A 200W TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5263 pcs Duomenų lapas IXSH30N60C.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Bandymo sąlyga 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 30ns/90ns
Perjungimo energija 700µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXSH)
Serija - Maitinimas - maks 200W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 100nC Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 55A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 110A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 55A