IXSH24N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH24N60B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXSH24N60B
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 48A 150W TO247
Duomenų lapai: IXSH24N60B.pdf
  • Pranešimas
IXSH24N60B specifikacijos
Dalies numeris IXSH24N60B Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 48A 150W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5343 pcs Duomenų lapas IXSH24N60B.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Bandymo sąlyga 480V, 24A, 33 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 50ns/150ns
Perjungimo energija 1.3mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXSH)
Serija - Maitinimas - maks 150W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 41nC Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 48A 150W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 96A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 48A
Bazinės dalies numeris IXS*24N60
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXSH24N60A
IXSH24N60A
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 600V 48A 150W TO247
Sandelyje: 5330 pcs
parsisiųsti: IXSH24N60A.pdf
RFQ
IXSH30N60AU1
IXSH30N60AU1
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 600V 50A 200W TO247
Sandelyje: 5683 pcs
parsisiųsti: IXSH30N60AU1.pdf
RFQ
IXSH24N60BD1
IXSH24N60BD1