IXKC13N80C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXKC13N80C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 800V 13A ISOPLUS220
Duomenų lapai: IXKC13N80C.pdf
  • Pranešimas
IXKC13N80C specifikacijos
Dalies numeris IXKC13N80C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 800V 13A ISOPLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5022 pcs Duomenų lapas IXKC13N80C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS220™
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 9A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS220™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2300pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 90nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija Super Junction Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 800V Išsamus aprašymas N-Channel 800V 13A (Tc) Through Hole ISOPLUS220™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 13A (Tc)