IXGR12N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGR12N60C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXGR12N60C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 15A 55W ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXGR12N60C.pdf
  • Pranešimas
IXGR12N60C specifikacijos
Dalies numeris IXGR12N60C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 15A 55W ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas IXGR12N60C.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 12A
Bandymo sąlyga 480V, 12A, 18 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 20ns/60ns
Perjungimo energija 90µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFAST™ Maitinimas - maks 55W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė ISOPLUS247™
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties tipas Standard IGBT tipas -
Vartai 32nC Išsamus aprašymas IGBT 600V 15A 55W Through Hole ISOPLUS247™
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 48A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 15A