IXGP30N60C3C1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGP30N60C3C1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXGP30N60C3C1
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 60A 220W TO220
Duomenų lapai: IXGP30N60C3C1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXGP30N60C3C1 specifikacijos
Dalies numeris IXGP30N60C3C1 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 60A 220W TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7849 pcs Duomenų lapas IXGP30N60C3C1.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Bandymo sąlyga 300V, 20A, 5 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 17ns/42ns
Perjungimo energija 120µJ (on), 90µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija GenX3™ Maitinimas - maks 220W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas PT Vartai 38nC
Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 60A 220W Through Hole TO-220AB Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 150A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 60A Bazinės dalies numeris IXG*30N60
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXGP30N120B3
IXGP30N120B3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 1200V 60A 300W TO220
Sandelyje: 25336 pcs
parsisiųsti: IXGP30N120B3.pdf
RFQ
IXGP30N60B2
IXGP30N60B2
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: IGBT 600V 70A 190W TO220
Sandelyje: 37312 pcs
parsisiųsti: IXGP30N60B2.pdf
RFQ
IXGP30N60C3
IXGP30N60C3
apibūdinimas: IGBT 600V 60A 220W TO220AB