IXGF32N170
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXGF32N170
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 1700V 44A 200W I4PAC
Duomenų lapai: IXGF32N170.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXGF32N170 specifikacijos
Dalies numeris IXGF32N170 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 1700V 44A 200W I4PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5818 pcs Duomenų lapas IXGF32N170.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 32A
Bandymo sąlyga 1020V, 32A, 2.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 45ns/270ns
Perjungimo energija 10.6mJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija - Maitinimas - maks 200W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė i4-Pac™-5 (3 Leads)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 146nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 1700V 44A 200W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 200A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 44A Bazinės dalies numeris IXG*32N170