IXGA30N60C3D4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA30N60C3D4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXGA30N60C3D4
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 600V 60A 220W TO263
Duomenų lapai: IXGA30N60C3D4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXGA30N60C3D4 specifikacijos
Dalies numeris IXGA30N60C3D4 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 600V 60A 220W TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26616 pcs Duomenų lapas IXGA30N60C3D4.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 20A
Bandymo sąlyga 300V, 20A, 5 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 16ns/42ns
Perjungimo energija 270µJ (on), 90µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXGA)
Serija GenX3™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 60ns
Maitinimas - maks 220W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Standard IGBT tipas PT
Vartai 38nC Išsamus aprašymas IGBT PT 600V 60A 220W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 150A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 60A