IXGA15N100C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA15N100C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXGA15N100C
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT 1000V 30A 150W TO263AA
Duomenų lapai: IXGA15N100C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXGA15N100C specifikacijos
Dalies numeris IXGA15N100C Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IGBT 1000V 30A 150W TO263AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14374 pcs Duomenų lapas IXGA15N100C.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1000V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 15A
Bandymo sąlyga 960V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 25ns/150ns
Perjungimo energija 850µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXGA)
Serija Lightspeed™ Maitinimas - maks 150W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties tipas Standard IGBT tipas -
Vartai 73nC Išsamus aprašymas IGBT 1000V 30A 150W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 60A Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 30A