IXFZ520N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFZ520N075T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFZ520N075T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 465A DE-475
Duomenų lapai: IXFZ520N075T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
IXFZ520N075T2 specifikacijos
Dalies numeris IXFZ520N075T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 465A DE-475 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3465 pcs Duomenų lapas IXFZ520N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas DE475
Serija GigaMOS™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.3 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 600W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė DE475 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 41000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 545nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 465A (Tc) 600W (Tc) Surface Mount DE475 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 465A (Tc)