IXFX73N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX73N30Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX73N30Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 73A PLUS247
Duomenų lapai: IXFX73N30Q.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFX73N30Q specifikacijos
Dalies numeris IXFX73N30Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 73A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6175 pcs Duomenų lapas IXFX73N30Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5400pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 195nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V Išsamus aprašymas N-Channel 300V 73A (Tc) 500W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 73A (Tc)