IXFX44N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX44N50Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX44N50Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 44A PLUS247
Duomenų lapai: IXFX44N50Q.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFX44N50Q specifikacijos
Dalies numeris IXFX44N50Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 44A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5302 pcs Duomenų lapas IXFX44N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 190nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 44A (Tc) 500W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 44A (Tc)