IXFX32N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX32N50Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX32N50Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 32A PLUS247
Duomenų lapai: IXFX32N50Q.pdf
  • Pranešimas
IXFX32N50Q specifikacijos
Dalies numeris IXFX32N50Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 32A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4739 pcs Duomenų lapas IXFX32N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 16A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 416W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3950pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 150nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 32A (Tc) 416W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 32A (Tc)