IXFX26N90
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX26N90 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX26N90
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 900V 26A PLUS 247
Duomenų lapai: IXFX26N90.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFX26N90 specifikacijos
Dalies numeris IXFX26N90 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 900V 26A PLUS 247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5068 pcs Duomenų lapas IXFX26N90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 560W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 10800pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 240nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 900V Išsamus aprašymas N-Channel 900V 26A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 26A (Tc)