IXFX24N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX24N100Q3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX24N100Q3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247
Duomenų lapai: IXFX24N100Q3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
IXFX24N100Q3 specifikacijos
Dalies numeris IXFX24N100Q3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5184 pcs Duomenų lapas IXFX24N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1000W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 140nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V
Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 24A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole PLUS247™-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFX24N100
IXFX24N100
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS 247