IXFX20N80Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFX20N80Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 800V 20A PLUS247-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IXFX20N80Q specifikacijos
Dalies numeris IXFX20N80Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 800V 20A PLUS247-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4931 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PLUS247™-3
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 200nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 800V