IXFT140N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT140N10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT140N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 140A TO-268
Duomenų lapai: IXFT140N10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFT140N10P specifikacijos
Dalies numeris IXFT140N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 140A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12568 pcs Duomenų lapas IXFT140N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 70A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 600W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4700pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 155nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 140A (Tc) 600W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 140A (Tc)