IXFR24N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR24N100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR24N100
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1KV 22A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR24N100.pdf
  • Pranešimas
IXFR24N100 specifikacijos
Dalies numeris IXFR24N100 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1KV 22A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4311 pcs Duomenų lapas IXFR24N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 416W (Tc) Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 267nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 22A (Tc) 416W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 22A (Tc)