IXFR200N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR200N10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR200N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 133A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR200N10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFR200N10P specifikacijos
Dalies numeris IXFR200N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 133A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7624 pcs Duomenų lapas IXFR200N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS247™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 235nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V