IXFR14N100Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR14N100Q2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFR14N100Q2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1KV 9.5A ISOPLUS247
Duomenų lapai: IXFR14N100Q2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
IXFR14N100Q2 specifikacijos
Dalies numeris IXFR14N100Q2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1KV 9.5A ISOPLUS247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6363 pcs Duomenų lapas IXFR14N100Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS247™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 200W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS247™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 83nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 9.5A (Tc) 200W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 9.5A (Tc)