IXFP102N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP102N15T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP102N15T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 150V 102A TO-220
Duomenų lapai: IXFP102N15T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFP102N15T specifikacijos
Dalies numeris IXFP102N15T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 150V 102A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21106 pcs Duomenų lapas IXFP102N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 455W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5220pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 87nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V
Išsamus aprašymas N-Channel 150V 102A (Tc) 455W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 102A (Tc)