IXFN80N50Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN80N50Q2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN80N50Q2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B
Duomenų lapai: IXFN80N50Q2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
IXFN80N50Q2 specifikacijos
Dalies numeris IXFN80N50Q2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2870 pcs Duomenų lapas IXFN80N50Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 12800pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 250nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 72A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 72A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFN80N50Q3
IXFN80N50Q3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 63A SOT-227
Sandelyje: 3036 pcs
parsisiųsti: IXFN80N50Q3.pdf
RFQ
IXFN80N50
IXFN80N50
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 80A SOT-227B