IXFN400N15X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN400N15X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN400N15X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXFN400N15X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
IXFN400N15X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFN400N15X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2610 pcs Duomenų lapas IXFN400N15X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 200A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 23700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 365nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 150V Išsamus aprašymas N-Channel 150V 400A (Tc) 695W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 400A (Tc)