IXFN300N20X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN300N20X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN300N20X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 200V/300A ULTRA JUNCTION X3-CLAS
Duomenų lapai: IXFN300N20X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFN300N20X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFN300N20X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 200V/300A ULTRA JUNCTION X3-CLAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2776 pcs Duomenų lapas IXFN300N20X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 150A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 695W (Tc) Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 23800pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 375nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 300A (Tc) 695W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 300A (Tc)