IXFN180N25T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN180N25T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN180N25T
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 168A SOT-227
Duomenų lapai: IXFN180N25T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFN180N25T specifikacijos
Dalies numeris IXFN180N25T Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 168A SOT-227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7214 pcs Duomenų lapas IXFN180N25T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija GigaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.9 mOhm @ 60A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 900W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 28000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 345nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V
Išsamus aprašymas N-Channel 250V 168A (Tc) 900W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 168A (Tc)