IXFN170N25X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN170N25X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFN170N25X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 250V 170A SOT227B
Duomenų lapai: IXFN170N25X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFN170N25X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFN170N25X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 250V 170A SOT227B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3983 pcs Duomenų lapas IXFN170N25X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.4 mOhm @ 85A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 13500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 190nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V
Išsamus aprašymas N-Channel 250V 170A (Tc) 390W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 170A (Tc)