IXFM42N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFM42N20
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas POWER MOSFET TO-3
Duomenų lapai: IXFM42N20.pdf
  • Pranešimas
IXFM42N20 specifikacijos
Dalies numeris IXFM42N20 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas POWER MOSFET TO-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5761 pcs Duomenų lapas IXFM42N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-204AE
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 21A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Paketas / dėžutė TO-204AE
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4400pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 220nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas N-Channel 200V 42A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-204AE Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 42A (Tc)