IXFL60N60
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFL60N60
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 60A ISOPLUS264
Duomenų lapai: IXFL60N60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXFL60N60 specifikacijos
Dalies numeris IXFL60N60 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 60A ISOPLUS264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3288 pcs Duomenų lapas IXFL60N60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS264™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 30A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė ISOPLUS264™ Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 10000pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 380nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 60A (Tc) 700W (Tc) Through Hole ISOPLUS264™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 60A (Tc)