IXFK66N50Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK66N50Q2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK66N50Q2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 66A TO-264
Duomenų lapai: IXFK66N50Q2.pdf
  • Pranešimas
IXFK66N50Q2 specifikacijos
Dalies numeris IXFK66N50Q2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 66A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5712 pcs Duomenų lapas IXFK66N50Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 735W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8400pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 200nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 66A (Tc) 735W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 66A (Tc)