IXFK24N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK24N100Q3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK24N100Q3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 24A TO-264
Duomenų lapai: IXFK24N100Q3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IXFK24N100Q3 specifikacijos
Dalies numeris IXFK24N100Q3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 24A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4744 pcs Duomenų lapas IXFK24N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1000W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 140nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V
Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 24A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFK240N25X3
IXFK240N25X3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 250V 240A TO264
Sandelyje: 4771 pcs
parsisiųsti: IXFK240N25X3.pdf
RFQ
IXFK24N100
IXFK24N100
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 1KV 24A TO-264AA