IXFK102N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK102N30P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFK102N30P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 102A TO-264
Duomenų lapai: IXFK102N30P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
IXFK102N30P specifikacijos
Dalies numeris IXFK102N30P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 102A TO-264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7913 pcs Duomenų lapas IXFK102N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-264AA (IXFK)
Serija PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700W (Tc) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7500pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 224nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 102A (Tc) 700W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 102A (Tc)