IXFH80N06
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH80N06 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH80N06
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 80A TO-247
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IXFH80N06 specifikacijos
Dalies numeris IXFH80N06 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 80A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5682 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas N-Channel 60V 80A (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)