IXFH50N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH50N85X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH50N85X
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 850V/50A ULTRA JUNCTION X-CLASS
Duomenų lapai: IXFH50N85X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH50N85X specifikacijos
Dalies numeris IXFH50N85X Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 850V/50A ULTRA JUNCTION X-CLASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9384 pcs Duomenų lapas IXFH50N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 890W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4480pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 152nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 850V
Išsamus aprašymas N-Channel 850V 50A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-247 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)