IXFH35N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH35N30Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 35A TO247AD
Duomenų lapai: IXFH35N30Q.pdf
  • Pranešimas
IXFH35N30Q specifikacijos
Dalies numeris IXFH35N30Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 35A TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5322 pcs Duomenų lapas IXFH35N30Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 17.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4800pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 200nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 35A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 35A (Tc)