IXFH320N10T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH320N10T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH320N10T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 320A TO-247
Duomenų lapai: IXFH320N10T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH320N10T2 specifikacijos
Dalies numeris IXFH320N10T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 320A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11842 pcs Duomenų lapas IXFH320N10T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1000W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 26000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 430nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 320A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 320A (Tc)