IXFH24N90P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH24N90P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH24N90P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH TO-247
Duomenų lapai: IXFH24N90P.pdf
  • Pranešimas
IXFH24N90P specifikacijos
Dalies numeris IXFH24N90P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7622 pcs Duomenų lapas IXFH24N90P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 12A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 660W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 130nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 900V
Išsamus aprašymas N-Channel 900V 24A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 24A (Tc)