IXFH22N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH22N60P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH22N60P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 22A TO247
Duomenų lapai: IXFH22N60P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH22N60P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFH22N60P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 22A TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34398 pcs Duomenų lapas IXFH22N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 11A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 38nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 22A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 22A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFH220N06T3
IXFH220N06T3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: 60V/220A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE
Sandelyje: 34328 pcs
parsisiųsti: IXFH220N06T3.pdf
RFQ
IXFH22N60P
IXFH22N60P
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 22A TO-247