IXFH18N90P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH18N90P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH18N90P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH TO-247
Duomenų lapai: IXFH18N90P.pdf
  • Pranešimas
IXFH18N90P specifikacijos
Dalies numeris IXFH18N90P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11827 pcs Duomenų lapas IXFH18N90P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5230pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 97nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 900V
Išsamus aprašymas N-Channel 900V 18A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 18A (Tc)