IXFH16N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH16N50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH16N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 16A TO-247
Duomenų lapai: IXFH16N50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH16N50P specifikacijos
Dalies numeris IXFH16N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 16A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40046 pcs Duomenų lapas IXFH16N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai 611778
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2250pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 43nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Tc)