IXFH14N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH14N60P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH14N60P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 14A TO-247
Duomenų lapai: IXFH14N60P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFH14N60P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFH14N60P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 14A TO-247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28174 pcs Duomenų lapas IXFH14N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 540 mOhm @ 7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 327W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1480pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 25nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 14A (Tc) 327W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFH150N17T2
IXFH150N17T2
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 175V 150A TO-247
Sandelyje: 13423 pcs
parsisiųsti: IXFH150N17T2.pdf
RFQ
IXFH14N80
IXFH14N80
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 800V 14A TO-247
Sandelyje: 7528 pcs
parsisiųsti: IXFH14N80.pdf
RFQ
IXFH14N60P
IXFH14N60P
apibūdinimas: MOSFET N-CH 600V 14A TO-247