IXFH13N80
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH13N80 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH13N80
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 800V 13A TO-247AD
Duomenų lapai: IXFH13N80.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFH13N80 specifikacijos
Dalies numeris IXFH13N80 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 800V 13A TO-247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10687 pcs Duomenų lapas IXFH13N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4200pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 155nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 800V
Išsamus aprašymas N-Channel 800V 13A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 13A (Tc)