IXFH12N100Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH12N100Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFH12N100Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247AD
Duomenų lapai: IXFH12N100Q.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFH12N100Q specifikacijos
Dalies numeris IXFH12N100Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6831 pcs Duomenų lapas IXFH12N100Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2900pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 90nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 12A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)