IXFE180N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFE180N20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFE180N20
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 200V 158A ISOPLUS227
Duomenų lapai: IXFE180N20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
IXFE180N20 specifikacijos
Dalies numeris IXFE180N20 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 200V 158A ISOPLUS227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2241 pcs Duomenų lapas IXFE180N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227B
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 500W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 14400pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 380nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 158A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 158A (Tc)