IXFA4N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA4N100P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA4N100P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 1000V 4A D2PAK
Duomenų lapai: IXFA4N100P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFA4N100P specifikacijos
Dalies numeris IXFA4N100P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 1000V 4A D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31317 pcs Duomenų lapas IXFA4N100P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXFA)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 Ohm @ 2A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 150W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1456pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 26nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1000V
Išsamus aprašymas N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 4A (Tc)