IXFA34N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA34N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA34N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 650V 34A TO-263
Duomenų lapai: IXFA34N65X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFA34N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXFA34N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 650V 34A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33071 pcs Duomenų lapas IXFA34N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AA
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 17A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 540W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai IXFA34N65X2X
IXFA34N65X2X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3330pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 56nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V Išsamus aprašymas N-Channel 650V 34A (Tc) 540W (Tc) Surface Mount TO-263AA
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 34A (Tc)