IXFA22N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA22N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA22N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 650V 22A TO-263
Duomenų lapai: IXFA22N65X2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFA22N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXFA22N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 650V 22A TO-263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46929 pcs Duomenų lapas IXFA22N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 11A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 390W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2310pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 38nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V
Išsamus aprašymas N-Channel 650V 22A (Tc) 390W (Tc) Surface Mount TO-263 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 22A (Tc)