IXBOD1-34R
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXBOD1-34R
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IC DIODE MODULE BOD 0.7A 3400V
Duomenų lapai: IXBOD1-34R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
IXBOD1-34R specifikacijos
Dalies numeris IXBOD1-34R Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas IC DIODE MODULE BOD 0.7A 3400V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1606 pcs Duomenų lapas IXBOD1-34R.pdf
Įtampa - užspaudžiant 3400V (3.4kV) Technologija Mixed Technology