HTZ160C12K
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTZ160C12K
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE MODULE 12KV 1.7A
Duomenų lapai: HTZ160C12K.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 269 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HTZ160C12K specifikacijos
Dalies numeris HTZ160C12K Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE MODULE 12KV 1.7A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269 pcs Duomenų lapas HTZ160C12K.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 12V @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 12000V
Tiekėjo prietaisų paketas Module Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 12000V 1.7A Chassis Mount Module Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 12000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1.7A Bazinės dalies numeris HTZ160