FMM50-025TF
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMM50-025TF
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 250V 30A I4-PAC
Duomenų lapai: FMM50-025TF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
FMM50-025TF specifikacijos
Dalies numeris FMM50-025TF Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 250V 30A I4-PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6083 pcs Duomenų lapas FMM50-025TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimas - maks 125W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė i4-Pac™-5 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 78nC @ 10V
FET tipas 2 N-Channel (Dual) FET funkcija Standard
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 250V 30A 125W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A Bazinės dalies numeris FMM
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMM60-02TF
FMM60-02TF
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET 2N-CH 200V 33A I4-PAC