FII30-12E
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FII30-12E
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas IGBT PHASE TOP ISOPLUS I4-PAC-5
Duomenų lapai: FII30-12E.pdf
  • Pranešimas
FII30-12E specifikacijos
Dalies numeris FII30-12E Gamintojas IXYS Corporation
Galimas kiekis 4462 pcs Duomenų lapas FII30-12E.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.9V @ 15V, 20A
Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS i4-PAC™ Serija -
Maitinimas - maks 150W Paketas / dėžutė i4-Pac™-5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistorius No
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Cies) @ Vce 1.2nF @ 25V
Įvestis Standard IGBT tipas NPT
Išsamus aprašymas IGBT Array NPT Half Bridge 1200V 33A 150W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 200µA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 33A Konfigūracija Half Bridge