DSEP40-03AS
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSEP40-03AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSEP40-03AS
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 300V 40A TO263
Duomenų lapai: DSEP40-03AS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
DSEP40-03AS specifikacijos
Dalies numeris DSEP40-03AS Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 300V 40A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68944 pcs Duomenų lapas DSEP40-03AS.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.44V @ 40A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D²Pak) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai DSEP40-03AS-ND
DSEP40-03ASTR
DSEP4003AS
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 300V 40A Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 300V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 40A
Talpa @ Vr, F 50pF @ 150V, 1MHz Bazinės dalies numeris DSEP40-03